fbpx

Rinlook Usługi Reklamowe

Oferta

Strony WWW

One-page – to doskonała opcja dla małych i średnich firm, które stawiają na funkcję informacyjną strony internetowej. Strona na jest wizytówką, na której zamieszczone są najważniejsze informacje o firmie i jej usługach/produktach. 

Strona one-page cechuje przejrzystość, nowoczesność i wysoka jakość kodowania. 

Elementy, jakie umieszczamy na tego typu stronie, to między innymi: wtyczki kontaktu, media społecznościowe czy mapka dojazdu.

Cena pakietu: od 750 zł netto

Pakiet StartPage

Pakiet StartPage to opcja dla firm, które będą korzystać ze strony internetowej, aby prezentować na niej szczegóły dotyczące produktów czy usług. 

Oprócz strony głównej, do struktury strony wliczam 3 osobne podstrony. Najczęściej klienci wybierają usługi, o nas i kontakt.

Stworzymy dla Państwa także dedykowane opisy na podstrony zoptymalizowane pod SEO.

Cena pakietu od 1100 zł netto

Pakiet PremiumPage

Pakiet PremiumPage – to propozycja dla dużych firm, które chcą bardzo szczegółowo przedstawić swoją ofertę. 

W ramach tego pakietu oprócz strony głównej tworzymy także 5 osobnych podstron, które pełnią funkcje informacyjną. Najczęściej nasi klienci wybierają opcję rozwijania tj. na przykład pod podstroną usługi/produkty, zawierają się konkretne kategorie.

Na każdą podstronę tworzymy treści i optymalizujemy całość, aby była dobrą bazą pod późniejsze pozycjonowanie.

Cena pakietu od 1500 zł netto

Pakiet Shop

Pakiet Shop – to propozycja stworzenia sklepu internetowego w oparciu o systemy PrestaShop, WooCommerce i inne. To doskonałe rozwiązanie dla firm sprzedających swoje produkty, które chcą rozszerzyć swoje zasięgi i znaleźć nowych klientów.

W ramach pakietu oferujemy stworzenie nowoczesnego i intuicyjnego sklepu internetowego, który będzie posiadał wszystkie wymagane narzędzia: 
– certyfikat SSL
– płatności online
– dostawy najpopularniejszych kurierów

Wycena indywidualna.

Pakiet IndywidualPage

Pakiet IndywidualPage – to oferta skierowana do firm, które chcą stworzyć zupełnie inne projekty niż te przedstawione w pakietach powyżej. Jeśli więc inne pakiety nie spełniłyby Państwa oczekiwań – tutaj stworzymy projekt od A do Z według Państwa zaleceń.

Wycena indywidualna. 

Pakiet APP

Pakiet APP – to propozycja dla firm, które chcą stworzyć własną aplikacje mobilną. Oferujemy stworzenie aplikacji PWA i natywnych na systemy operacyjne Android i iOS.

Funkcjonalności, które możemy umieścić w stworzonej aplikacji, to między innymi:

– wysyłanie i odbieranie wiadomości

– komunikacja z grupami odbiorców

– budowanie i segmentowanie bazy odbiorców

– zarządzanie i komunikacja w panelu online

Aplikacja stworzona przez nas będzie posiadać własne logo, nagłówek i nazwę. Dodatkowo wypełnimy są możliwością social sharingu. 

Wycena indywidualna.

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa dla firmy to podstawowa platforma do komunikowania i zaprezentowania siebie i swoich produktów czy usług. Dzięki niech klienci nabierają zaufanie do firm i znajdują szkane przez siebie oferty. Odpowiednio zaprojektowana strona pozwala na rozwój firm i podbicie przez nią nowych rynków. To wszystko w konsekwencji prowadzi do jej rozwoju. 

Oferowane przez nas pakiety – dostosowaliśmy do potrzeb rynku. Bazując na dotychczasowych projektach i wiadomości od klientów – jesteśmy w stanie zaproponować dobre rozwiązanie dla firm z każdej branży. 

Korzyści:

– możliwość pozyskania nowych klientów

– zaprezentowanie swojej oferty

– zwiększenie ilości zamówień/zakupów

– budowanie profesjonalnego wizetunk marki

– możliwość pozyskiwania nowych kontaktów i klientów

– rozwój firmy

Potrzebujesz stronę internetową dla swojej firmy?
Na Twoją wiadomość odpowiemy w ciągu jednego dnia! Oferujemy Ci darmową wycenę i merytoryczne wsparcie!

Napisz wiadomość

error: